Knedlíkárna Dubenec

Autor: administrátor <info(at)hradeckyvenkov.cz>, Téma: Pekaři a cukráři, Vydáno dne: 04. 00. 0000

Kontakty: tel.+420 499 694 009

Provozovna:
Dubenecká knedlíkárna
544 55 Dubenec u Dvora Králové nad Labem
kde nás najdete

www.knedlikarna.czProfil firmy


Historie
Již od roku 1995 máme zkušenosti s výrobou houskových knedlíků. V roce 2005 jsme se osamostatnili a založili firmu Dubenecká knedlíkárna pod hlavičkou Jaroslava Hynková - DK sdružení. V dubenecké provozovně se zabýváme nejen výrobou houskových knedlíků, ale i dalších zchlazených potravin z pšeničného nebo bramborového těsta.
Kompletní sortiment našich produktů naleznete na našich webových stránkách.


Současnost
Velmi rychle jsme si seriozním jednáním, zájmem o zákazníky a vstřícností získali širokou klientelu, která se každým dnem rozrůstá. Vysoká kvalita našich produktů je dána nejen tradičním způsobem zpracování výrobků uvařením ve vodě, ale také použitím kvalitních surovin a osobitým přístupem ke každému jednotlivému výrobku. Víme, že kvalita nabízených služeb není pouze v kvalitě nabízených produktů. Proto svým zákazníkům nabízíme:
• široký sortiment výrobků, který rozšiřujeme i na základě požadavků zákazníků
• kvalitu za přijatelné ceny


Kam směřujeme
Naším cílem v dnešní komerční a uspěchané době je nabídnout velmi kvalitní, chutné produkty za přijatelnou cenu. Sortiment výrobků postupně rozšiřujeme a přizpůsobujeme tak, aby si každý náš zákazník dokázal vybrat. Jako relativně mladá dynamická firma máme již zkušenosti s dodávkami jak malým odběratelům, tak i nadnárodním řetězcům. Každého seriozního zákazníka si Vážíme bez rozdílu!
Jedním z našich cílů je rozšiřovat okruh zákazníků, snižovat provozní náklady a nabídnout tak kvalitní výrobky za dostupné ceny.

Vyzkoušejte kvalitní potraviny z Dubenecké knedlíkárny, vyráběné s nejvyšší pečlivostí, s využitím kvalitních surovin a s maximální snahou uspokojit potřeby zákazníka.
Neváhejte si vybrat ve Vašem obchodě potraviny vyrobené v Dubenecké knedlíkárně, garantujeme Vám vysokou kvalitu a domácí chuť!


Otevírací doba:
Ne - Čt  od 6:00  do 16:00
Pá  od 12:00 do 16:00
So  zavřeno
Telefon:
+420 499 694 009